Jesteś tutaj: StartOfertaKursy dla dzieci

POZIOM

CHARAKTERYSTYKA POZIOMU

False beginner

Znajomość podstawowych słów i zwrotów języka potocznego uwzględniających udzielanie informacji o sobie; praca nad językiem mówionym.

Beginner

Znajomość podstawowych słów i zwrotów języka angielskiego, swobodne wykonywanie piosenek i wierszyków w języku angielskim.

Real beginner

Pierwszy kontakt z językiem angielskim; wypowiedzi ograniczone do pojedyńczych słów i zwrotów; znajomość piosenek i wierszyków w języku angielskim.

Charakterystyka kursu

UCZESTNICY: dzieci w wieku 7-9 lat (klasy I - III szkoły podstawowej)

LICZBA POZIOMÓW:

INTENSYWNOŚĆ:

2 godziny lekcyjne tygodniowo (jeden dzień w tygodniu)
TOK NAUKI:

Kurs rozpoczyna się od poziomu Real beginner. Dzieciom mającym wcześniejszy kontakt z językiem angielskim proponujemy rozpoczęcie kursu na odpowiednio wyższym poziomie zaawansowania. Poziom ten określany jest na podstawie wywiadu i rozmowy kwalifikacyjnej. W takim przypadku tok nauki ulega skróceniu.
SPECYFIKA:

Metody i techniki nauczania dostosowane są do możliwości intelektualnych i poznawczych uczniów z tej grupy wiekowej. Wiedza i sprawności językowe są przekazywane i kształtowane głównie w formie zabawy. Nauka gramatyki ograniczona jest do niezbędnego minimum.
KONTYNUACJA:
Po ukończeniu kursu dla dzieci młodszych uczeń jest kwalifikowany na poziom Elementary kursu języka angielskiego dla dzieci starszych (10-12 lat).

font-size: small;font-size: x-large;/span

span style=1 font-size: x-large; color: #000000;