Jesteś tutaj: StartOfertaKursy dla dzieci starszych

Język angielski dla dzieci starszych 10 - 12 lat

POZIOM

CHARAKTERYSTYKA POZIOMU

Pre - intermediate

Samodzielna komunikacja w poznanych sytuacja językowych. Braki w płynności, doborze słownictwa, struktur gramatycznych i organizacji wypowiedzi, które nie mają jednak znaczącego negatywnego wpływu na poziom komunikacji językowej.

Elementary

Ograniczona znajomość języka angielskiego odpowiadająca podstawowym potrzebom i prostym sytuacjom życia codziennego.

Real beginner

Pierwszy kontakt z językiem angielskim; wypowiedzi ograniczone do pojedyńczych słów i zwrotów; znajomość piosenek i wierszyków w języku angielskim.

Charakterystyka kursu

UCZESTNICY: dzieci w wieku 10-12 lat (klasy IV - VI szkoły podstawowej)

LICZBA POZIOMÓW:

INTENSYWNOŚĆ:

4 godziny lekcyjne tygodniowo (dwa dni w tygodniu)
TOK NAUKI:

Kurs rozpoczyna się od poziomu Beginner. Dzieciom mającym wcześniejszy kontakt z językiem angielskim proponujemy rozpoczęcie kursu na odpowiednio wyższym poziomie zaawansowania. Poziom ten określany jest na podstawie wywiadu i rozmowy kwalifikacyjnej. W takim przypadku tok nauki ulega skróceniu.
SPECYFIKA:

Dobór metod i technik nauczania w tej grupie wiekowej uwzględnia dojrzewanie intelektualne uczniów. Na poziomie Beginner metody i techniki nauczania są zbliżone do tych stosowanych na kursie dla dzieci młodszych. Począwszy od poziomu Elementary coraz większy nacisk kładzie się na poznanie formalnych aspektów języka.
KONTYNUACJA:

Po ukończeniu kursu dla dzieci młodszych uczeń jest kwalifikowany na poziom Intermediate kursu języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej (13-15 lat).