Jesteś tutaj: StartRekrutacjaZasady Rekrutacji
REKRUTACJA

Zgłoszenia i zapisy nowych kandydatów na kursy językowe przyjmowane są corocznie w pierwszej połowie września w sekretariacie SJO „Best” (patrz: Formularz). Przyjmujemy również zgłoszenia telefoniczne pod numerem 44 632 45 25 lub 512 393 592 w godzinach pracy sekretariatu, tj.od 15.00 do 18.00 we wtorki, środy i czwartki. Ponadto osoby mające wcześniejszy kontakt z wybranym językiem obcym mogą rozpocząć zajęcia w dowolnym momencie roku szkolnego po uprzednim napisaniu testu i/lub odbyciu rozmowy wstępnej, co daje podstawę do zakwalifikowania kandydata do grupy odpowiedniej pod względem poziomu i wieku. Uczniowie korzystający z lekcji języków obcych w SJO "Best" w ubiegłym roku szkolnym zostaną poinformowani o terminie wznowienia zajęć telefonicznie. Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu nauki w SJO „Best” bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulamin uczestnictwa w kursach.

NUMER KONTA BANKOWEGO SJO „BEST”

Bank Spółdzielczy w Bełchatowie
21 8965 0008 2001 0012 9381 0001