Jesteś tutaj: StartZałożenia OrganizacyjneKadra nauczycielska
KADRA NAUCZYCIELSKA

SJO „Best” zatrudnia jedynie wykwalifikowanych nauczycieli posiadających nie tylko merytoryczne, ale również pedagogiczne przygotowanie do wykonywania zawodu - absolwentów anglistyki i germanistyki oraz kolegiów językowych, jednocześnie wszyscy nauczyciele zobowiązani są do doskonalenia swoich umiejętności i podnoszą kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach metodycznych. W zakresie szkolenia nauczycieli współpracujemy z tak renomowanymi instytucjami jak: British Council, Longman czy Oxford University Press. w celu zapewnienia wysokich standardów nauczania, prowadzimy wewnętrzny nadzór metodyczny. Dwa razy w roku szkolnym prosimy uczestników kursu o wyrażenie w anonimowych kwestionariuszach opinii na temat jakości pracy naszych nauczycieli oraz wszelkich innych aspektów pracy szkoły.

W bieżącym roku szkolnym zajęcia w SJO "Best" prowadzą:

mgr Izabella Strzebiecka - nauczyciel języka niemieckiego
mgr Andrzej Strzebiecki - nauczyciel języka angielskiego